KURSLAR
 

BAĞLANTILAR
2016 ÖSYM Yerlestirme Takvimi
2016 ÖSYM Sinav Takvimi
 
 

Ön Kayit Formu

İSTATİSTİKLER
  Aktif Ziyaretçi 1
  Bugün Gelenler 33
  Toplam 671331
  Ip 54.224.216.155
 

Hakkımızda

Günümüzün hızla değişen ve gelişen dünyasında bir meslek sahibi olmak veya mesleki yeterliliğe ulaşmak, gerekli donanımlara sahip olmak, daha fazla çaba ve emek gerektirmektedir.

Eskiden sadece bir veya birkaç özellik, donanım anlamında yeterlilik ifade ederken, artık bireylerin ciddi anlamda, daha üst düzey donanımlara sahip olmaları beklenmektedir. Örneğin eskiden sadece bir yabancı dil yeterliyken, şimdi bir çok özel işletme tarafından en az iki yabancı dil şart koşulmaktadır.

En temel mesleklerde bile bilgisayar kullanımı zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. İşte EYLÜL bu durumun farkında olarak bireylerin gerek kamu kurumlarına yerleşmesi, gerekse de özel sektörün zaruri kıldığı yabancı dil ve bilgisayar kullanıcılığı anlamındaki ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla, teknolojik donanımlı sınıfları ve laboratuarları, tecrübeli öğretici ve yönetici kadrosu ve geniş vizyonuyla 2003 yılından beri hizmettedir.

“Öğrenci başarısı, bizim de başarımızdır!” ilkesinin bilincinde olan EYLÜL ailesi öğrenci merkezli eğitim anlayışıyla, bu ekip çalışması içinde öğrencilerinin yanında olmaya devam edecektir.

 

Halil KILIÇ
Kurucu Müdür
 

Copyright ©2009 Özel EYLÜL Yabancı Dil Kursu
Tasarım ve Kodlama: Kemal OKUR